Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:51:33

У Чернігові презентовано виставку до столітнього ювілею встановлення дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною

02.06.2018   09:10Агенцiя

У рамках міжнародної наукової конференції «Україна та Німеччина: міждержавні відносини в 1918-1924 рр.» в обласному центрі сьогодні відбулася презентація тематичної виставки.

Експозиція, до якої входять світлини дипломатів та копії архівних документів, ілюструють та наглядно розповідають про зовнішньополітичну діяльність УНР, зокрема про німецько-українські відносини в період 1918-1924 років.

На захід завітали представники органів влади, зокрема заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, науковці, громадськість, а також гості з Німеччини, Австрії, Туреччини, Білорусі, представники Фонду Ганса Зайделя в Україні.

До речі, міжнародна наукова конференція «Україна та Німеччина: міждержавні відносини в 1918-1924 рр.» розпочалася вчора в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України, а завтра продовжить роботу в Тростянецькій сільській раді Ічнянського району.

 
За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».