Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 13:59:03

Китайські митці ознайомилися з історією та культурою Чернігова

17.05.2016   08:35Агенцiя

У Чернігові науковці розповіли китайським художникам про визначні пам’ятки архітектури міста та його історію. Гості милувалися місцевими краєвидами і спорудами.

У Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відбулася зустріч із керівництвом музейної установи, головою обласного відділення Національної спілки письменників України Ольгою Конечною, директором Чернігівської дитячої художньої школи Марією Рибіною-Ткач. Генеральний директор заповідника Юрій Соболь розказав гостям про основні напрямки діяльності установи, головну увагу він зосередив на питанні збереження архітектурного середовища в Чернігові.

Ольга Конечна презентувала та подарувала китайській делегації унікальне видання — «Чернігівську Шевченкіану». Книга було ініційована обласним відділенням Національної спілки письменників України на відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Проект здійснено спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В. Короленка. Видання проілюстрована роботами більш як тридцяти художників і майстрів народної творчості Чернігівщини, малюнками Кобзаря, написаними у нашому краї, сучасними світлинами пам’ятників Тарасу Шевченку в нашій області.

Віце-президент Китайської академії живопису та каліграфії Алан Юй презентував чернігівцям ілюстровану збірку поезій Кобзаря китайською мовою «Нев’януча слава. Шана Тарасові Шевченку». Над перекладом віршів працював відомий літературознавець Ґе Баоцюань. До книги увійшло 139 поетичних текстів Кобзаря. Це перше видання українського класика в Китаї за часів незалежності України.

Гості на запрошення Марії Рибіної-Ткач відвідали дитячу художню школу і поспілкувалися із майбутніми митцями.

Творча зустріч китайських митців та чернігівських музейників відбулася відповідно угоди про співпрацю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбувся День поля

На Чернігівщині відбувся День поля 09:34

День поля – 2019 пройшов минулого тижня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр 09:29

24 червня, протягом дня, фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру відбирали зразки повітря в мікрорайоні Масани - як безпосередньо біля ставків-накопичувачів крохмального заводу, так і за його межами.

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства 09:22

23 червня інспекторами Держекоіспекції у Чернігівській області було проведено рейдову перевірку щодо фактів дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району, в якій також взяли участь представники Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 червня до 8:00 25 червня 2019 року.

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного 08:51

З 2 липня UA: ЧЕРНІГІВ запрошують кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини