Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 01:00:23

Сьогодні і завтра "Чернігова стародавнього". ВІДЕО

28.05.2015   10:05Агенцiя

В цьому році відзначається 300 річниця з дня освячення Катерининської церкви в обласному центрі.

«Візитівка» міста споруджена на честь героїзму козаків Чернігівського полку, проявленого під час штурму турецької фортеці Азов у 1696 році під командуванням чернігівського полковника, наказного гетьмана Якова Лизогуба. Ошатність стрункого та урочистого вигляду храму псують дощі, а на спорудження ефективної системи водозбору потрібно мінімум 1,5 млн. грн.

Знайти необхідні кошти і провести ремонтні роботи – одне з пріоритетних завдань нещодавно призначеного виконуючого обов’язки генерального директора Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» Юрія Соболя.

У вересні до 300-річчя церкви запланована наукова конференція, за результатами якої мають випустити щорічник. До речі, питання видання збірників за два минулі роки теж стоять на порядку денному. Розпочаті в новому форматі за ініціативою Юрія Соболя в 2008 році, публікації повних доповідей з фотографіями та графічними матеріалами підтримували імідж та високий авторитет заповідника.

Водний туризм успішно розвивається останнім часом, має перспективи і велотуризм. Для зручності на території Валу розташуються велосипедні стоянки.

Наступного року — черга ремонту Спасо-Преображенського собору та продовження робіт у Будинку духовної консисторії на території Єлецького монастиря.


Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини