Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:02:18

Чернігів: давнє місто дружнє до природи і туристів

11.05.2015   11:10Агенцiя

Місто у 140 кілометрах від Києва може похвалитись давньою і історією. На огляд туриста пам'ятки часів Київської Русі і Чернігівського князівства.

Відповідно до історичних досліджень історія міста починається з 7 ст. н.е. і проте місцеві із гідною аргументаціє переконують приїжджих – їх місто давніше за столицю.

Сучасне місто, житлові райони, магазинчики і кав’ярні, органічно поєднуються древніми архітектурними пам'ятками.

Якщо ви приїхали в Чернігів, не вагаючись ідіть на оглядову екскурсію містом з гідом: по-перше, таким чином ви не лише побачите архітектуру, але і дізнаєтесь багато історій і легенд, якими пишаються місцеві, по-друге, підтримаєте місцевий туризм, адже кількість гостей міста суттєво зменшилась в останній рік (постійними відвідувачами раніше були росіяни, для яких місто ставало перевалочним пунктом дорогою до Криму).

Ми відвідали місто в березні, тому застали ще голі дерева, але можна впевнено сказати – влітку тут дуже зелено. Особливо в історичній частині, яку називають "Вал". Тут вас чекають мальовничі пейзажі Десни, парки і золоті бані храмів. Впадають в око і давні гармати: їх тут 12 і залишаються вони в місті з часів Петра І.
Привертає увагу велика кількість годівничок для білок та птахів: їх тут безліч.

Ще одна приємність – демократичні ціни як в готелях, так і в закладах харчування та таксі, а це вагомий аргумент для бюджетного туризму і «поїздок вихідного дня».

На вулицях ви почуєте переважно російську мову і дуже патріотичну українську риторику, тож вперед за новими враженнями і досвідом.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.