Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:19:48

Дмитро Селянський увійшов до команди Діани Арбєніной на шоу "Голос країни"

30.01.2012   11:49Агенцiя

З дитинства займався спортом, чемпіон Чернігівської області з арм-реслінгу. Провчився в інституті на фізичному вихованні, але творчий запал хлопця постійно нагадував про себе. Першим кроком назустріч музичному поклику стали вивчені акорди на фортепіано, в 14 років – перший виступ на сцені, а згодом з’явилися дві дебютні авторські пісні Дмитра. Це стало стартом творчого шляху учасника.

Свою першу пісню хлопець записав на касету на студії в Чернігові. Після чого його запросили у продюсерський центр. Дмитро почав виступати на концертах та заробляти творчістю перші гроші.

Через півроку учасник організував власний сольний концерт з авторською програмою. Після першого концерту та повного аншлагу хлопець пішов у самостійне творче плавання. Власні досягнення і успіх дали учаснику можливість зрозуміти те, що все в його руках, і він всього досягне самостійно.

Дмитрий Селянский: “Во время выступления я переживал, и это классно, когда человек переживает. Это значит, что он жив. Если нет адреналина, тогда не будет энергетики. Человек не может быть расслабленным на сцене. Он должен быть сгустком энергии, а не просто извлекать звуки. Спокойный артист на сцене – это самодовольный певец, который считает, что достиг какого-то уровня. У артиста должна быть вера, но не уверенность. На самом первом кастинге я пел свои авторские песни. Но тренерам на “слепом прослушивании” легче объективно судить об исполнителе по кавер версии песни, которая им знакома. Они знают ноты, хорошо замечают те моменты, где ты сфальшивил. В этом я их прекрасно понимаю, поэтому мой выбор – песня Zucchero “Baila morena”. Это же не конкурс авторской песни, а шоу “Голос страны”. Здесь в приоритет ставится голос. Я с самого начала хотел попасть к Диане. Или к Олегу Скрипке. Но жанрово и в стихах мне ближе Диана. Верю, что с ней поймем друг друга. Я заметил, что она удивилась, когда я ее выбрал. Наверное, думала, что я выберу Скрипку”.

http://goloskrainy.tv

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».