Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:10:04

Cтартувала акція "Створимо портрет Т. Шевченка власними руками"

28.01.2014   14:14Агенцiя

В Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва стартувала акція «Створимо портрет Т. Шевченка власними руками», яка присвячена 200-річчю від дня народження найвидатнішого сина України - Тараса Григоровича Шевченка.

Акція, яка започаткована бібліотекою, повинна викликати у молодого покоління чернігівців – читачів бібліотеки почуття гордості за свій народ, його історію та культуру; повагу до славетних синів нашого народу.

Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. До заходів, які відбудуться в бібліотеці в березні поточного року з метою відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу, планується вишити бісером портрет Т.Г. Шевченка.

Крім того, організатори акції намагаються залучити молодь до рукодільного мистецтва, сприяти відродженню народних традицій і ремесел, об'єднати молодь у спільній справі.

Кожен з бажаючих може завітати до бібліотеки, приєднатися до створення портрету, вкладаючи у нього частину власної душі і серця, свої добрі помисли та віру у краще майбутнє Батьківщини.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.