Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 02:01:54

У Чернігові презентовано календар подій на 2014-й рік

23.01.2014   14:21

Концепцію розвитку подієвого туризму в Чернігові та електронну версію календаря подій на 2014-й рік представлено в Чернігівській міській раді.

Заступник міського голови Анна Романова саме подієвий туризм вважає найбільш перспективним напрямком. На її думку, завдяки організації масштабних фестивалів вдасться перетворити потік екскурсантів, які прибувають до міста на короткий час, щоб просто оглянути пам’ятки, на повноцінних туристів, які залишаться тут на кілька днів і заплатять за проживання, харчування та ін.

«Ми вже створили кілька унікальних фестивалів, які здатні підсилити наш бренд «Чернігів – місто легенд». До нас охоче приїздять учасники й гості з інших міст. Практично щомісяця будемо проводити по 3-4 яскравих заходи, здатних зацікавити чернігівців і залучити гостей. Координатором цієї діяльності є управління стратегічного розвитку та туризму міської ради», - розповіла А. Романова.

Вона також поділилася, що в 2014 році є можливість докласти зусиль і поставити кілька рекордів України. «Маємо цікаві ідеї, тож просимо всіх бажаючих долучитися і вносити свої пропозиції», - запросила заступник міського голови.

Презентуючи календар подій на 2014-й рік, начальник управління стратегічного розвитку та туризму міської ради Борис Атрощенко уточнив, що робота над його створенням тривала з минулого року. Опрацьовано великий обсяг інформації про всі події культурно-мистецького, спортивного життя, із них обрано найбільш значущі та включено до календаря. Його буде надруковано в двох форматах – великий А-3 та маленький кишеньковий. Тексти представлені трьома мовами – українською, російською та англійською. Окрім датиі назви події вказано ще й контакти організаторів, аби можна було залучити до співпраці якомога ширшу аудиторію.

Календар буде розповсюджено серед міст-побратимів. Також він поширюватиметься на фестивалях та інших масових заходах. «За спостереженнями попередніх років найбільшу активність туристів очікуємо на весняно-літній період», - сказав Б. Атрощенко.

Він відзначив і результати діяльності з просування бренду міста, так, у 2013 році надходження туристичного збору порівняно з 2011 роком зросли вдвічі.

Електронна версія календаря подій на 2014 рік найближчим часом буде розміщена на сайті «Чернігів туристичний» www.chernihivtourist.com.ua.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини