Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:44:12

"Свято єднання українців" До Дня Соборності України

23.01.2014   09:47

В Чернігові з нагоди Дня Соборності України проведено ряд святкових заходів.

Так, у центральній бібліотеці імені М. М. Коцюбинського відбулась година історичної пам’яті «Свято єднання українців» за участю учнівської молоді. Всіх присутніх зі святом привітав секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет. Він процитував слова Президента України Віктора Януковича: «Ми можемо мати різні точки зору. Нас можуть розділяти сотні кілометрів. Але ми усі - єдиний український народ».

Було наголошено, що сьогодні відзначається 95-річчя з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки.

Секретар міської ради Олег Шеремет зробив короткий історичний екскурс тих подій та звернувся до молоді: «Свято Соборності завжди залишатиметься знаковим для українського народу, який упродовж століть прагнув до єдності, незважаючи на те, що ми жили в різних державах і були заручниками геополітичних конфліктів».

О. Шеремет висловив побажання, аби всі пам’ятали, що ми є синами і доньками нашої держави, щоб ми гордо йшли вперед і підносили свою країну на найвищі щаблі у світовому співтоваристві й на рідній землі. «Ви – майбутнє України, за вами завтрашній день, і нехай він обов’язково буде щасливим», - звернувся секретар міськради до молоді.

Під час заходу всі присутні мали змогу переглянути відеоряд «Я – українець», заслухати історичний екскурс «Україна єдина, соборна», взяти участь у вікторині «Україна від історії до сучасності» та ознайомитись із книжковою виставкою «Соборна Україна: від ідеї до життя».

Цього ж дня пройшли урочисті збори та святковий концерт із нагоди Дня Соборності та Свободи України за участю керівництва облдержадміністрації та міста в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

В усіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Чернігова організовано виховні години, години спілкування «22 січня – День Соборності та Свободи України», «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави», тематичні уроки «Шлях України до самостійності», конкурси малюнків «Ми діти твої, Україно!», вікторини знавців української державності «Історія української державності», лекції, засідання за «круглим столом», історичні читання «Об’єднання УНР та ЗУНР – здійснення вікової мрії».

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».