Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 10:10:43

"Інтернет. Бібліотека. Євро-2012"

30.11.2011   12:00Агенцiя

Під такою назвою Чернігвська міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського організувала і проводить в рамках програми "Глобальні бібліотеки, Бібліоміст-Україна" конкурс творчих робіт.

Відбір конкурсних робіт складний, однак дуже цікавий. Чимало скептиків говорили про неможливість створення робіт з такої теми, проте  творчим та креативним особистостям підвласне ВСЕ.
 
Ось і зараз розглядаємо разом із студентом ЧДПУ імені Т.Г. Шевченка  Євгенієм Кирієнком,  адміністратором сторінки конкурсу в соціальній мережі вконтакті  (http://vkontakte.ru/bibl_ch), надіслані роботи. Вражає їх різноманітність,оригінальність та фантазія учасників нашого конкурсу. Наприклад, Олексій Криволап (19 років) створив буклет, в якому запрошує гостей та жителів міста до Інтернет-центрів наших бібліотек переглядати матчі Євро-2012 в онлайн-режимі.
 
Дуже дякуємо Тетяні Анатоліївні Сенченко - викладачу образотворчого мистецтва у Міській школі мистецтв (Одінцова 7В),за цікаві роботи учнів , які займаються на допредметі комп'ютерної графіки:  Кущика Олексія( 12 років), Бікерея Олексія (11 років) та Кузнєцової Анни (14 років).
   
Отож, запрошуємо юнаків та дівчат до участі в конкурсі, ще є час, термін прийому творчих робіт продовжено до 10 грудня.

Готові роботи надсилати на e-mail: lib-cls@ukr.net та на адресу координатора конкурсу s_anna2001@ukr.net, або беспосередньо на сторінку конкурсу http://vkontakte.ru/bibl_ch
Автори кращих робіт отримують грошові премії під час спеціальної церемонії нагородження переможців конкурсу.
1 місце - 600 грн.
2 місце - 450 грн.
3 місце - 350 грн.
Заохочувальна премія - 200 грн. Також свої призи - нові книги для учасників конкурсу - встановили і відомі чернігівські письменники.

Контакти: координатор конкурсу  Сурніна Ганна Петрівна
Телефон: (04622) 4-40-99 з 10.00 до 18.00
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.