Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 18:13:06

Заїка Андрій Анатолійович

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Найменування партії, від якої обрано депутата: Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Дата та місце народження:

03.08.1987 р., м. Рубіжне

Навчальний заклад, спеціальність:

Середня – гімназія №1 з лінгвістичним ухилом м. Суми 2004 р. (срібна медаль); Вища – Сумський державний університет, спеціальність – інженер-мехрозанік хімічного машинобудування (магістр), маю 2 наукові публікації в сфері сушки пігментного двоокису титану, методом пилювання; бізнес школа м. Чернігів 2011 р.; Бізнес молодість м. Київ 2012 р. – старт і розвиток власної справи у мережі Інтернет.

Місце праці:

Рroject-manager ТОВ «Смена».

Громадська активність:

У 2006 році – замісник керівника молодіжної громадської організації «Молодь за Литвина» м. Суми; 2007-2010 – активний учасник молодіжної громадської організації Vira project м. Суми; 2009-2010 – керівник проекту «Театр імпровізації» від молодіжної організації Vira project м. Суми; 2011-2012 роках - активний учасник набору студентів до бізнес школи. 2015 року волонтер осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч» Чернігів.

Біографія:

Я, Заїка Андрій Анатолійович народився в м. Рубіжне, Луганської області. Після закінчення СумДУ 2 роки пропрацював за фахом на державному підприємстві ВАТ Сумихімпром. Після переїзду в Чернігів закінчив бізнес школу і працював помічником керівника відділу «Побутові агрегати» ТОВ «Севенсістем». Після трьохмісячного навчання в проекті «Бізнес Молодість» в м. Києві започаткував проект «інтернет магазин», який розвинув до обертів в 2 млн грн./місс. На разі працюю project-manager ТОВ «Смена». Одружений, є донька 2 роки, у вересні чекаю на сина.

samopomich.ua/vybory2015/zajika-andrij-anatolijovych/

Останні новини