Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 20:11:30

Єфименко Станіслав Юрійович

 

Дата та місце народження:

20.07.1987 р., м. Чернігів

Навчальний заклад, спеціальність:

Середня- ЗОШ №3 м. Чернігів; вища- ЧДПУ ім. Т.Г.Шевченка 2009р., спеціальність- вчитель історії, українознавець, організатор краєзнавчо-туристичних робіт; в 2013-му році пройшов курси митних брокерів та декларантів при всеукраїнській асоціації "Об'єднання підприємств митних брокерів та власників митних ліцензійних складів"; 2014-му році - курси "політичний стартап" від "Аналітичного центру 1991"; 2015-му році "Школа Молодого Політика" організтор IRI.

Місце праці:

Заступник директора ПП «Гранд Логістікс».

Громадська активність:

Громадською діяльністю займаюсь з 2012 року, зокрема це: допомога дитячим будинкам та малозабезпеченим сім'ям, приймаю участь в благодійних акціях та аукціонах, допомога учасникам АТО, приймав участь в організації спортивних свят. Зараз працюю над відкриттям в Чернігові парку для екстремальних видів спорту та вейкбордінгу. Член ГО "Самопоміч Чернігівщина" з моменту заснування, приймаю участь в акціях об'єднання.

Біографія:

Я, Єфименко Станіслав Юрійович, народився 20 липня 1987 року в місті Чернігові, українець, громадянин України. В 2004 році закінчив міську середню школу № 3 та вступив в Чернігівський Державний Педагогічний Університет ім. Т.Г. Шевченка на спеціальність – вчитель історії, українознавець та організатор краєзнавчо-туристичних робіт. В 2009 – му році закінчив університет зі ступенем – спеціаліст.З 2007-го року працював логістом з вантажоперевезень в ПП Ефименко Ю.В., з 2010 – го року працюю заступником директора ПП «Гранд Логістікс» – займаємося наданням транспортно-експедиційних послуг для підприємств легкої та харчової промисловості.Сімейний стан: одружений, дружина Єфименко Ірина Вікторівна. Ні я, ні члени моєї родини до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.

samopomich.ua/vybory2015/efymenko-stanislav-yurijovych/

Останні новини