Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 06:55:17

Воробйов Сергій Олександрович

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання, радник голови Чернігівської ОДА з питань волонтерства

 

Прізвище, власне ім'я та по-батькові:

Воробйов Сергій Олександрович.

Число, місяць, рік і місце народження:

15.03.1975 р., м.Чернігів, Чернігівська область, Україна.

Громадянство:

Громадянин України.

Відомості про освіту:

освіта вища.

  • 1982 – 1992 рр. – загальноосвітня школа №7 м. Чернігова.
  • 1992 – 1997 рр. – Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі».

Відомості про трудову діяльність:

  • Червень 1991 - липень 1991 — Пособним робітником в Деснянське ПО ЖКГ, м.Чернігів.
  • Липень 1991 - вересень 1991 — Технік-програмісь, Чернігівський Обласний Діагностичний Центр, м.Чернігів.
  • Березень 1996 - серпень 1997 — Інженер-програміст, ТОВ “Техно+”, м.Чернігів.
  • Вересень 1997 - травень 2004 — Інженер-програміст, ВАТ “Укроптбакалія”, м.Чернігів.

Відомості про посаду, місце роботи:

фізична особа – підприємець.

Відомості про громадську роботу:

волонтер Единого Волонтерського Центру, м.Чернігів, радник Голови Чернігівської ОДА з питань волонтерства.

Пратійність:

безпартійний.

Cклад сім'ї:

  • дружина – Воробйова Лариса Олексіївна, 1975 р.н.;
  • син – Воробйов Владислав Сергійович, 1997 р.н.;
  • син – Воробйов Ярослав Сергійович, 2004 р.н.
Наявність чи відсутність представницького мандату:

представницького мандата не маю.

Відомості про наявність чи відсутність у особи судимості за вчиненя тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину:

судимість відсутня.

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Найменування партії, від якої обрано депутата: ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Воробйов Сергій Олександрович, народився в Чернігові в 1975 році. Всі ці роки я жив на вулиці Кочерги, де живу і зараз зі своєю сім'єю.

Навчався у школі №7. У шкільні роки мав безліч захоплень: і музка, і радіоелектроніка, і астрономія, але найбільшими виявились туризм, та пізніше — програмування. З шостого класу школи, освоївши декілька мов програмування, я на канікулах підробляв програмістом на хозтемі у інституті, а в 10-му класі вже працював на ставці техніка-програміста у Обласному Діагностичному Центрі.

У 1992 році поступив до Чернігівського Технологічного університету, який закінчив майже на відмінно. Паралельно з навчанням в університеті я працював програмістом. Взагалі кар'єра програміста складалась дуже успішно — я був ведучім програмістом ООО “Техно+”, де керував проектами.

У 1997 році я одружився зі своєю дружиною Ларисою, пізніше в нас народився син Владислав і я прейшов процювати у ОАО Укроптбакалея, яке було підрозділом концерну Рошен. Тут мені довелосья керувати автоматизацією торгового підприємства з розгалуженою мережею гуртових торгових баз в Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Все з роботою складалося дуже добре, але хотілося мати власну справу і винирнуло з дитинства ще одне захоплення — туризм. З 2002 року ми з дружиною почали займатись підприємницькою діяльністю — продавати якісне туристичне спорядження. Бізнес стрімко розвивався. В 2004-му році, коли ми вже чекали на другого сина Ярослава, ми виріши виносити бізнес за межі оселі і я разом з компаньоном відкрили перший в Чернігові магазин товарів для туризму та активного відпочинку Адреналін. Багато хто з досвідчених бізнесменів дивився на цей бізнез скептично, але мене не злякала висока ціна за високу якість, бо я займався улюбленою справою. Мені взагалі з цим дуже везе у житті — я майже ніколи на працював на роботі, яку б я не любив. Отже, з бізнесом виникли нові захоплення — подорожі, гірські лижі, дайвінг, астрономія. Наш магазин — не просто місце, де купуюсть люди речі, спорядження для походів — це скоріше клуб, де люди спілкуються, навчаются один у одного. Мені завжди дуже хотілося, щоб чернігівці мали можливість купувати найкраще спорядження у світі, подорожувати в будь-які куточки Землі. Ми розвивали у місті туризм, альпінізм і, навіть, дайвінг. З годом я став інструктором з дайвінгу, щоб зробити шлях людей до нових познань простішим.

Тоді я ще не думав ні про яке громадське життя, але це вже було воно. Це був мій особистий вклад у розвиток нашого міста, у наближення чернігівців до активного відпочинку. Ми проводили дуже багато різних заходів, змагань, таких, як Адреналін ЕкстрімВейз, які були відомі по всій Україні. Пам'ятаю, що були роки, коли ми проводили до сорока заходів для молоді.

Була Помаранчова революція, яку я дуже активно підтримував. Але попри невилички надбання, виявилось, що це, все ж таки, був переворот.

Революцію гідності я підтримав майже одразу. Часто їздив на Майдан у Київ. Коли почали розстріл Небесної Сотні — з самого ранку поїхав у Київ забирати поренених.

Далі волонтерська діяльність. Як і завжди, я займався тим, в чтому розуміюсь — забазпечення армії технологічними засобами — радіозв'язок, прибори ночного бачення, біноклі та інше. У березні 2015-го мене запросили на посаду радника Голови ОДА з питань волонтерства.

Останні новини