Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 20:54:49

Тимошенко Олександр Володимирович

 

Депутат Чернігівської міської ради 7 скликання

Найменування партії, від якої обрано депутата: Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Дата та місце народження:

23.10.1982р., м. Чернігів

Навчальний заклад, спеціальність:

В 1999 році закінчив школу №23, у 2003 році закінчив Чернігівський Радіомеханічний Технікум за спеціальністю – Ремонт та конструювання радіоапаратури, в 2012 закінчив Киівський Дежавний Університет Інформаційно-комунікаційних Технологій – за спеціальністю Телекомунікаційні системи та мережі, та здобув науковий рівень магістр.

Місце праці:

Інженер електрозв’язку в ПАТ «Укртелеком».

Громадська активність:

Приймав активну участь у відновленні,закупівлі техніки та речей участникам АТО, збудував спортмайданчик для дітей (район Бобровиця), приймав участь у показі фільмів просто неба.

Біографія:

Я, Тимошенко Олександр Володимирович, народився 23 жовтня 1982 року в місті Чернігів, Чернігівського району, Чернігівської області. Українець, громадянин України. Проживаю в місті Чернігів. Ні я,ні мої близькі до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися. В 1999 році закінчив школу №23, у 2003 році закінчив Чернігівський Радіомеханічний Технікум за спеціальністю – Ремонт та конструювання радіоапаратури, в 2012 році закінчив Київський Державний Університет Інформаційно-комунікаційних Технологій – за спеціальністю Телекомунікаційні системи та мережі, та здобув науковий рівень магістр. З 2000 по 2001 рік, служба в Збройних Силах України. З 2001 року працюю в ПАТ «Укртелеком», на посаді інженер електрозв’язку.

samopomich.ua/vybory2015/tymoshenko-oleksandr-volodymyrovych/

Останні новини