Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 19:46:22

Цирулін Максим Олександрович

 

Дата та місце народження:

14.10.1979, м. Чернігів

Навчальний заклад, спеціальність:

Індустріально-педагогічний факультет Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченко, вчений ступінь «спеціаліст» – 2004 р. Чернігівський державний технологічний університет, вчений ступінь «магістр державної служби» – 2008 р. Курси при Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, підприємств. Установ та організацій, за програмою «Державна служба» – 2004 р. Курси при Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, підприємств. Установ та організацій, за програмою «Антикорупційна діяльність» – 2014 р. Експерт розвитку велоінфраструктури.

Місце праці:

Працюю в Чернігівській обласній раді на посаді головного спеціаліста з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради.

Громадська активність:

З 2012 року є співкоординатором та адміністратором Першого Чернігівського фотопорталу В 2014 році заснував і є керівником громадської організації велоспільнота «Лайба». З 2015 року є головним редактором велосипедного порталу «Велоспільнота «Лайба» та веб-каналу «Layba.TV» Організація масових заходів спортивного та просвітницького спрямування, волонтерська діяльність (Велодні, велопробіги, уроки безепеки руху, ярмарок спорту). Підотовка та реалізація проектів: Концепція розвитку велоруху та побудови велоінфраструктури в м. Чернігові на 2015-2020 рр, Центр безпеки велоруху, Зелене намисто полісся, Електронна веломапа м. Чернігова, Велореволюція.

Біографія:

Громадянин України. З вересня 1986 року до липня 1996 року навчався у ЗОШ №3 міста Чернігова, де отримав атестат про середню освіту. З 2002 по 2004 рік працював в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді на посаді викладача інформатики. З вересня 2004 року і по теперішній час працюю в Чернігівській обласній раді на посаді головного спеціаліста з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради.
Дружина, Цируліна Юлія Михайлівна. Народилась 5 грудня 1982 року. Працює заступником директора магазину «Велосвіт». Дитина, Цирулін Микита Максимович. Народився 13 грудня 2000 року. Дитина, Цируліна Майя Максимівна. Народилась 13 листопада 2012 року. Мати, Цируліна Тетяна Іванівна. Народилась 5 квітня 1955 року. Пенсіонерка. Ні я, ні мої близькі рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.

samopomich.ua/vybory2015/tsyrulin-maksym-oleksandrovych/

 

Останні новини