Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 18:13:38

Русін Олег Володимирович

 

Депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради 7 скликання

Народився 01 серпня 1963 року в м. Чернігові.

Батько – робітник, мати – вчитель. В 1970 році пішов до школи № 19, яку закінчив у 1980 році. По закінченню школи вступив до Чернігівського радіо – механічного технікуму, який закінчив з червоним дипломом у 1983 році. Під час навчання одружився, по закінченню технікуму пішов працювати на Чернігівський радіо - приладний завод регулювальником радіо - електронних приладів. В 1990 році звільнився за власним бажанням і пішов працювати до Чернігівського обласного спеціалізованого госпрозрахункового монтажного – пусконаладочного управління на посаду техніка – наладчика. Пропрацював до листопада 1992 року. Потім влаштувався на посаду постачальника на мале приватне підприємство «Західний міст». З вересня 1993 року був зареєстрований приватним підприємцем.

На виборах 2006 року був обраний депутатом до Деснянської районної у м. Чернігові ради п’ятого скликання. Обраний заступником голови постійної депутатської комісії з питань житлового – комунального господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього середовища. В вересні 2006 року вступив на навчання до Чернігівського державного інституту економіки і управляння на третій курс факультету «Менеджмент та організація виробництва». Закінчив інститут в грудні 2009 року та здобув спеціальність -  спеціаліст з управління проектами програмами. На виборах в жовтні 2010 року обраний депутатом Чернігівської міської ради шостого скликання. Член депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку.

З березня 2014 року призначений радником голови Чернігівської обласної державної адміністрації на громадських засадах. З червня 2014 року призначений на посаду директора Департаменту соціального захисту населення.

Одружений маю двох синів і трьох онуків.  

Останні новини