Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 09:28:04

Койдан Дмитро Володимирович

 

Дата та місце народження:

17.07.1983 р., м. Чернігів

Навчальний заклад, спеціальність:

Інститут муніципального менеджменту та бізнесу. Українська академія бізнесу та підприємництва за спеціальністю Менеджмент організацій.

Місце праці:

Генеральний директор ТОВ «Телекомунікаційна компанія «Комфорт».

Громадська активність:

Облаштування дитячих та спортивних майданчиків в м. Чернігові, організація та проведення суботників з облаштування прибудинкових територій, допомога закладам освіти, медицини та українським військовим формуванням, що перебувають в зоні АТО, участь в багатьох проектах “Об’єднання Самопоміч”.

Біографія:

Я, Койдан Дмитро Володимирович, народився 17 липня 1983 року в м. Чернігові в сім’ї військовослужбовця. Громадянин України. В Україні проживаю з народження і по теперішній час. З 1990 по 1995 рік навчався в середній загальноосвітній школі № 3 ім. Б. Хмельницького м. Чернігова. З 1995 по 2000 рік навчався в середній загальноосвітній школі № 22, а потім в ліцеї № 22 м. Чернігова. З 2000 по 2005 рік навчався в Інституті муніципального менеджменту та бізнесу, а потім в Українській академії бізнесу та підприємництва. В 2004 році започаткував власну справу, як приватний підприємець. З 2007 року генеральний директор ТОВ «Телекомунікаційна компанія «Комфорт». У владних структурах не працював, депутатом місцевих рад не обирався. Неодружений, дітей немає. Не судимий.

samopomich.ua/vybory2015/kojdan-dmytro-volodymyrovych/

Останні новини