Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 01:38:53

Карацюба Світлана Іванівна

 

Заступник голови Коропської районної державної адміністрації з гуманітарних та політико-правових питань

Карацюба Світлана

Карацюба Світлана

26 квітня 1964 року народження.

Освіта – повна вища, у 1991 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького, педагогіка і методика виховної роботи, методист виховної роботи, вчитель етики і психології сімейного життя.

Працювала на посаді заступника голови Коропської районної державної адміністрації з гуманітарних та політико-правових питань

Здійснювала керівництво роботою у гуманітарній та політико-ідеологічній сферах, спрямовує і координує у цьому напрямі діяльність відповідних районних відділів, організацій і установ, органів місцевого самоврядування.

Сприяє діяльності районних організацій політичних партій і громадських організацій політичного спрямування та діяльності конфесій. Забезпечує здійснення аналізу і прогнозу громадсько-політичної ситуації в районі, вносить відповідні пропозиції, забезпечує підготовку інформацій з цих питань до органів вищого рівня.

Організовує розробку та здійснення в районі програм у гуманітарній сфері по формуванню здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

Забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, науки, охорони здоров'я, культури і туризму, фізкультури і спорту, молоді, материнства, дитинства і сім'ї.

Забезпечує виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку та використання мов інших національностей.

Сприяє діяльності творчих спілок та національно-культурних товариств, фондів.

Координує в межах, наданих законодавством повноважень підготовку і проведення виборів, референдумів, інших форм волевиявлення населення.


 

Останні новини