Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 20:41:33

Геращенко Віктор Михайлович

 

Депутат Чернігівської районної ради шостого скликання

Геращенко Віктор

Геращенко Віктор

Віктор Михайлович Геращенко народився 5 лютого 1966 року у с. Дніпровське Чернігівського району.

Трудову діяльність розпочав слюсарем КСП ім. Дзержинського, с.Дніпровське.

Освіта вища. У 1992 році закінчив Університет Аграрних Наук (Угорщина), за фахом інженер-економіст.

З 1992 по 2008 роки працював економістом агрофірми ”Авангард” у м. Чернігів, головним контролером-ревізором Чернігівського контрольно-ревізійного управління, головним бухгалтером ВАТ ”Облтеплокомуненерго”, заступником начальника‚ начальником комунального підприємства “Чернігівське тролейбусне управління”, радником голови обласної державної адміністрації.

З грудня 2008 року і до призначення заступником голови обласної державної адміністрації очолював головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Партійність при обранні:  Член Партії регіонів

До якої фракції та групи входить:   Позафракційний

Місце роботи:

Адреса приймальні і час прийому виборців:  Приміщення сільської ради, 15545, с.Дніпровське, вул. Радянська, 35, друга середа місяця

http://oda.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=6523&NameTable=person_page_int&DEPAT=2899&pm=oda_menu

Останні новини

В Любечі відкрили пам’ятник богатирю Добрині. ВІДЕО 16.08.2014 14:48

З нагоди 23-річниці Незалежності України сьогодні в Любечі було відкрито пам’ятний знак богатирю Добрині.

Розглянуто поточну ситуацію в господарському комплексі області 03.03.2014 11:30

3 березня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, установ та організацій області, на якій розглянули поточну ситуацію в господарському комплексі області.

Системи життєзабезпечення населення області працюють у штатному режимі 25.02.2014 08:35

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 24 лютого під час всеукраїнської селекторної наради з питань забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення, яку провів в. о. Віце прем’єр-міністра України Олександр Вілкул.

Нова блочно-модульна котельня обігріватиме приміщення Новоборовицької ЗОШ 19.02.2014 07:56

Радісна і знакова подія відбулась 18 лютого в Новоборовицької ЗОШ Щорського району – підключення нової блочно-модульної котельні.

Питання перевезення пасажирів на приміських маршрутах розглянули на нараді 13.02.2014 08:22

12 лютого заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Геращенко провів нараду, на якій розглянули питання перевезень пасажирів на приміських маршрутах.

Головне завдання – захистити людей від холоду і небезпечних ситуацій 30.01.2014 07:32

Питання сталого функціонування систем життєзабезпечення в зимових умовах, пропуску льодоходу та весняного водопілля розглянули учасники засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке 29 січня у режимі селекторної наради провів в.о. Віце-прем’єр-міністра Олександр Вілкул. Від Чернігівщини участь у засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

На Чернігівщині ведеться робота з впорядкування автоперевезень пасажирів 22.01.2014 09:26

21 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів нараду, під час якої розглянули питання дотримання автоперевізниками вимог чинного законодавства України та легалізації пасажирських автоперевезень в області. У заході взяли участь начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Володимир Балін, представники Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, силових структур та контролюючих органів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Підбили підсумки роботи будівельної галузі та житлово-комунального господарства області 25.12.2013 08:18

24 грудня Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник провів селекторну нараду, на якій підбили підсумки роботи галузі за 2013 рік. У нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

В області продовжується реалізація державних житлових програм 03.12.2013 11:27

3 грудня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів нараду з питань реалізації в області державних програм, спрямованих на забезпечення громадян доступним житлом.

Житловий будинок по вул. Курсанта Єськова, 14-б буде введено в експлуатацію до кінця жовтня поточного року 14.10.2013 17:37

14 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів нараду щодо введення в експлуатацію 117-ти квартирного житлового будинку по вул. Курсанта Єськова, 14-б та підключення його до комунальних мереж.

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків 07.10.2013 16:23

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків з 5440. По решті тривають роботи щодо їх підключення до систем теплопостачання, які плануються завершити упродовж дня. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час прес-конференції для представників регіональних ЗМІ, яка відбулась 7 жовтня. У заході також взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, правління «Облгазу» та «Облтеплокомуненерго».

Чернігівська область передала Київщині Всеукраїнську естафету пам’яті "Слава визволителям України" 23.09.2013 15:34

Протягом вересня символи естафети пам’яті «Слава визволителям України» передавали населеним пунктам Чернігівської області. 21 вересня у день 70-річчя визволення міста Чернігів від фашистських загарбників в урочистій обстановці відбулася передача Всеукраїнської естафети пам’яті Київщині.

Об’єкти житлово-комунального господарства та бюджетної сфери області готові до роботи у зимовий період 18.09.2013 07:19

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 17 вересня під час брифінгу для регіональних засобів масової інформації.

Зменшення енергоспоживання і підвищенні рівня енергоефективності економіки області – головне завдання влади 20.08.2013 07:33

Питання раціонального використання енергоресурсів актуальне, як в Україні, так і в цілому світі. Президент України Віктор Янукович наголошує, що оптимізація енергопостачання та енергоспоживання відіграватиме важливу роль у процесі соціально-економічної модернізації. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 19 серпня під час наради з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Питання забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери на контролі у влади 08.08.2013 14:00

Широкий спектр питань щодо забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури розглянули на засіданні обласного комітету, яке 7 серпня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Житлово-комунальне господарство області активно готується до зими 05.08.2013 14:28

Стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, у середньому по країні, становить 60%. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник 2 серпня під час всеукраїнської селекторної наради. Від Чернігівщини у селекторі взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги – головне завдання для влади 03.08.2013 13:22

Питання тарифно-цінової політики є дуже актуальним, оскільки розмір тарифів безпосередньо впливає на життєвий рівень та платоспроможність населення. Саме тому перед органами виконавчої влади стоїть завдання недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про розвиток будівельної галузі на Чернігівщині 30.07.2013 07:14

“Розвиток будівництва стане кроком до покращення умов життя громадян. Програма „Доступне житло” стимулюватиме розвиток будівельної галузі. Будівельні компанії мають можливість брати участь у цій програмі, яка буде фінансуватись за рахунок кредитів і частково – за рахунок інвесторів. Запровадження цієї програми дасть змогу залучити до неї якомога більше підприємств галузі, що сприятиме створенню нових робочих місць”, – зазначає Президент України.

У Чернігівській області, як і в Україні в цілому, намітилася позитивна динаміка в питанні погашення боргів із зарплат 06.07.2013 09:47

У країні склалася ситуація, яка дозволяє говорити про позитивні зміни у питанні погашення боргів із заробітної плати на підприємствах усіх форм власності. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська на засіданні Комісії з питань заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з селекторним включенням керівництва областей. Від Чернігівської області у засіданні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 14.06.2013 08:10

13 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.