Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 22:12:40

Бойко Тетяна Олександрівна

 

Дата та місце народження:

28.10.1981р. м. Чернігів

Навчальний заклад, спеціальність:

Освіта вища. 1999р. - 2004р. - Фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного університету, спеціальність - математика основи економіки. НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ: 2015 р. – Навчання в Українській школі політичних студій (І. Когут); 2014 р. – Навчання в University of Michigan, курс «Моделі мислення», викладач Стівен Фішер; 2014р. – Навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі, курс "PR - lavel up" викладач Марина Стародубська; 2013р. - Навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі, курс «Школа бренд-менеджментуг», викладачі Вадим Пустотін, Борис Адамовський; 2006 р. - Навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі, курс «PR», викладачі Ярина Ключковська, Марина Стародубська. Експерт в медіа технологіях.

Місце праці:

Засновниця і директор Агенції стратегічних комунікацій «Prime media» та прес-центру «Експертна думка». Акредитований консультант програми BAS Європейського банку реконструкції і розвитку у сфері комунікаційних стратегій та маркетингу.

Громадська активність:

З 2014 член осередку ГО «Об’єднання «Самопоміч» Чернігів, з січня 2015 – заступник керівника осередку «Об’єднання «Самопоміч». Квітень 2010 року - по сьогоднішній день - Глава «Громадської ради з питань гласності та свободи слова» у м. Чернігів. 2009 - 2010р. - Тренер проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні», який реалізується ОБСЄ в Україні спільно з ЦВК. Серпень 2009 р.- по сьогоднішній день - керівник Чернігівського відділення ГО «Міжнародний інститут гуманітарних технологій». 2007 - жовтень 2010 - помічник депутата Чернігівської міської ради 5-го скликання.

Біографія:

Засновниця і директор Агенції стратегічних комунікацій «Prime media» та прес-центру «Експертна думка».
Акредитований консультант програми BAS Європейського банку реконструкції і розвитку у сфері комунікаційних стратегій та маркетингу. Член громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму. Куратор ряду проектів з розробки позиціонування і брендування міст в Україні. Автор публікацій з питань маркетингу та брендингу територій.
В минулому, заступник директора з питань інформаційної політики компанії ЗАТ «Рітейлінгова компанія «Євротек» та PR директор холдингу «СОЮЗ». Одружена, виховую доньку.

samopomich.ua/vybory2015/bojko-tetyana-oleksandrivna/

 

Останні новини

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини