Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:55:47

Міжнародний день сліпих відзначать у Чернігові

13.11.2012   13:00Агенцiя

13 ноября – Международный день слепых. Эта дата выбрана для того, чтобы привлечь внимание людей во всем мире к проблемам тех, кто потерял зрение и оказался в трудной жизненной ситуации. Этот день в Чернигове  не пройдет незамеченным! В 13.00 на Красной площади слабозрячие детки и их родители будут отпускать в небо воздушные шарики с нарисованными на них глазками в очках. Приглашаем всех черниговцев и представителей СМИ присоединиться к этой акции!

Организатор этой акции - общественная организация «Голос батьків», которая объединяет родителей деток с особыми потребностями.

Контакты: Елена Трубенок,068-120-36-90

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини