Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:33:34

Публічні дебати на тему: "Реформи в громаді залежать від активності молоді"

17.06.2018   11:00Агенцiя

Початок дебатів 17 червня о 11.00 у курортному комплексі Бреч, Чернігівської області, у конференц-залі.

Літня школа є фінальним заходом проекту «Навчання демократії через дебати. Виклики демократії: уроки історії та громадянська активність».

Мета проекту: залучити молодь та освітню громадськість до конструктивного діалогу про уроки історії та сучасності з метою подолання викликів демократії в умовах гібридної війни. Проект спрямовано на навчання молоді роботі з інформацію, вмінню відрізняти факти від думок, долати стереотипи, знаходити проблеми та пропонувати їхні розв'язання.

Відкриття Літньої школи відбудеться 15 червня 2018 року о 13.00 в Американському домі, м. Київ. На відкритті буде представлений фільм, знятий у ході проекту, та відбудеться його обговорення. Презентації експертів, залучених до проекту, підкреслять важливість дебатної освіти для формування громадянської позиції молоді. Заходи другого та третього дня Школи будуть проходити на території туристичного комплексу у с. Бреч, Чернігівської області, в ході яких заплановано підведення підсумків проекту, екскурсія до історичного музею у м. Корюківка та молодіжні дебати.

Учасники Літньої школи:
вчителі, які брали участь у проекті та дебатному турнірі Dnipro Open 2018; молодь – молоді лідери, переможці та призери турніру Dnipro Open 2018.

Експерти:
Карен Роблі – прес-аташе з питань культури, освіти і науки Посольства США в Україні, Решетов С. експерт Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні; Ремех Т.О. – зав. лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, канд. пед. наук; Скворець В.О., д-р філ. наук, ЗНУ, Лепський М.А., д-р філ. наук, ЗНУ, Масютіна М. Е., авторка програми «Дебати»;  тренери ГО «Нове бачення» – Зима О.В., Авдєєва І.Д., Теплова М.В., Шаньгін О.М.

Дата проведення: 15 -17 червня 2018 р.
Відкриття: Американський дім, м. Київ
Реєстрація: 15 червня 2018 р. о 12.30., початок – 13.00
Екскурсія до історичного музею в м. Корюківка: 16 червня 15.00 - 17.00
Публічні дебати: 17 червня об 11.00
Місце проведення: м. Київ – с. Бреч – м. Корюківка

Контакти: +38 096 541 40 18

Проект здійснюється ГО «Нове бачення» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».