Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 02:26:59

Прес-конференція "Соціальні послуги для дітей з інвалідністю"

29.11.2016   11:00Агенцiя

У вівторок, 29 листопада об 11.00 у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться прес-конференція на тему «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» .

 

У заході візьмуть участь:

Трубенок Олена – виконавчий директор ГО «Голос батьків» – розповість про соціальні послуги, які надаватимуться в рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області» та проекту-переможця в бюджеті участі «Створення групи денного перебування для дітей з інвалідністю»

Дей Ольга – мама особливої дитини, Голова правління ГО «Голос батьків» – говоритиме про актуальність послуг, що надаватимуться для сімей, які виховують дітей з інвалідністю.

Гусак Регіна – залучений спеціаліст проекту (в якості практичного психолога) – про сприяння посуванню інклюзії завдяки соціальним послугам, що надаватимуться.

Діти з інвалідністю належать до однієї з найбільш уразливих груп населення. Спектр соціальних послуг для батьків дітей з інвалідністю або вадами здоров’я дуже обмежений. Діти, батьки яких виховують їх в сім’ї (в Чернігівській області таких 80%), не отримують адекватної підтримки і не мають повноцінного доступу до послуг реабілітації та соціальної адаптації. Однією з найбільш уразливих категорій цієї групи є діти, які не відвідують навчальних закладів.

 Для вирішення цієї проблеми ГО «Голос батьків» з 01.11.2016 р. розпочинає реалізацію проекту «Соціальна адаптація дітей з інвалідністю в Чернігівській області», спрямованого на надання послуг денного догляду соціальної та побутової реабілітації дітей з інвалідністю. Але надання соціальних послуг силами громадських організацій є досить новим явищем для Чернігівської області і тому для вдалого запровадження позитивної практики делегування соціальних послуг громадським організаціям необхідна потужна інформаційна підтримка проекту, особливо на етапі його старту. Запропонований проект Інформаційна компанія «Соціальні послуги для дітей з інвалідністю» сприятиме кращому охопленню цільової аудиторії та формуванню відповідного рівня довіри громади до роздержавлення соціальних послуг.

 Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Чернігівський вибір» (4 поверх).

Дата проведення: 29 листопада об 11.00

 

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини