Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 12:04:34

Вшанування Гетьмана Івана Мазепи

07.10.2016   16:00Агенцiя

7 жовтня Національний заповідник «Гетьманська столиця» запрошує вас до Батурина, де ми, разом з Глухівським міським головою Мішелем Терещенком та Батуринським міським головою Леонідом Душею, вшануємо Гетьмана Івана Мазепу в дні коли вся Україна схиляє голови з нагоди 307 річниці з дня його смерті…

Дві гетьманські столиці України - Батурин та Глухів, об’єднуються в благородній справі - звести на належний щабель, занести до свідомості українців пам’ять про Гетьмана, який підніс на високий рівень інтелект, духовність і національну свідомість України і чий приклад століттями надихав українців на створення власної незалежної держави.

Захід розпочнеться о 16 годині на Майдані Гетьманської слави. «Нехай вічна буде слава» - головна ідея виступу народного камерного хору духовної музики м. Глухова під керівництвом Катерини Кобзар в палаці гетьмана Кирила Розумовського, де продовжиться захід.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини