Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:21:23

Прес-конференція Олександри Кужель

29.06.2016   12:00Агенцiя

29 червня, з робочим візитом Чернігів відвідає народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель.

О 12.00 відбудеться прес-конференція з гостею, під час якої вона розповість про проблеми, які хвилюють бізнес-середовище на загальноукраїнському рівні та безпосередньо на рівні Чернігівської області.
О 13.30 відбудеться круглий стіл з чернігівським бізнес-середовищем.

На круглий стіл запропоновані такі питання до розгляду:

1. Шляхи збереження існуючого виробничого потенціалу країни. Один із шляхів - два роки не збільшувати розміру земельного податку та орендної плати за землю внаслідок індексації.

Опис проблеми: відповідно до ст. 289 Податкового кодексу України, нормативна грошова оцінка земель використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати. Крім того, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель. Індексація нормативної грошової оцінки земель критично вдарить по вітчизняній промисловості. Зокрема, лише в 2015 році падіння промислового виробництва склало 13,4%, експорт машинобудування впав на 32,7%, збитки промислових підприємств (за 9 місяців 2015 року) склали майже 85 млрд. грн.

2. Шляхи впорядкування відносин між енергопостачальником та споживачем, зробити їх рівноправними та прозорими. Пропозиція: скасувати плату за приєднання до електромереж. Зобов’язати енергопостачальника розвивати власні електричні мережі за рахунок власних прибутків та інвестиційних програм. Скасувати ліміти споживання, проводити оплату за фактично спожиту електроенергію. Скасувати авансові платежі.

Прес-конференція та круглий стіл відбудуться в медіа-центрі «Моє місто»

(гот. «Україна», конференц-зала на 4 поверсі).

Запрошуємо представників бізнесу Чернігівщини завчасно акредитуватися за тел.: 050-465-0311 Людмила Володимирівна Шандренко. 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».