Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 16:29:48

Засідання територіальної Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля

26.01.2016   10:00Агенцiя

26 січня, у вівторок, відбудеться засідання територіальної Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області.
Під час заходу буде обговорено: стан функціонування системи моніторингу довкілля Чернігівської області та виконання в 2015 році заходів розділу «Організація системи екологічного моніторингу довкілля» Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки;стан довкілля області за результатами моніторингових досліджень суб’єктів системи моніторингу довкілля області в 2015 році; результати наукових екологічних досліджень річки Стрижень та презентовано інтерактивну екологічнугеоінформаційну систему області.
В засіданні під головуванням першогозаступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневичавізьмуть участь: представники суб’єктів системи моніторингу довкілля Чернігівської області, науковці та представники громадських об’єднань.
Початок заходу:о 10.00 год.
Місцепроведення:зала №2Чернігівської обласноїдержавноїадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка,7).
Контактні особи:начальник відділу економіки природокористування та екологічного моніторингу управління бюджетного фінансування та економіки природокористування Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Василь Новак —тел. (0462)67-51-22, ел. пошта: deko_post@cg.gov.ua.
Запрошуються представники засобів масової інформації та громадських об’єднань.

Останні новини Чернігівщини

Новації у застосуванні РРО обговорили під час

Новації у застосуванні РРО обговорили під час "круглого столу" 15:16

Про новації та етапи запровадження програмних РРО поспілкувалися під час «круглого столу» фахівці податкової служби області та чернігівські підприємці.

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.