Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 05:07:40

Інвестиційний клімат в Україні та в Чернігівській області: яким його бачить бізнес

14.03.2012   14:00Агенцiя

Це питання оговорюватиметься під час прес-конференції, яка відбудеться завтра, у середу, 14 березня 2012 року о 14.00. З журналістами зустрінуться Сергій Глущенко - радник з правових питань проекту «Інвестиційний клімат в Україні» Міжнародної фінансової корпорації, Костянтин Іванов - президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, Олександр Капелюха – начальник управління регіонального розвитку головного управління економіки Чернігівської ОДА, а також бізнесмени та підприємці, які мають справу з інвестиціями.
Сергій Глущенко представить результати дослідження «Інвестиційний клімат в Україні: яким його бачить бізнес», що його проводила Міжнародна фінансова корпорація минулого року. Метою дослідження було оцінити вплив деяких регуляторних процедур на умови ведення бізнесу в Україні та на інвестиційний клімат країни взагалі. Дослідження МФК аналізує зміни, що відбулися за останні декілька років, у впровадженні дозвільної реформи, реформуванні системи державного контролю та системи технічного регулювання.
Костянтин Іванов розповість про те, що заважає бізнесу Чернігівщини отримувати інвестиції. Він розповість про досвід Чернігівської торгово-промислової палати в залученні іноземних інвестиції для великих,середніх та малих підприємств Чернігівської області. Окремо пан Іванов говоритиме про проблеми, з якими стикаються іноземні та вітчизняні інвестори, котрі мають бажання вкладати кошти в чернігівські підприємства.
Олександр Капелюха озвучить позицію влади щодо покращення інвестиційного клімату на Чернігівщині. Також він розповість про зусилля державних органів в залученні інвестицій та покращенні економічної ситуації в Чернігівській області.
Місце проведення прес-конференції: Чернігівська обласна рада, м. Чернігів, пр-т Миру, 43, конференц-зала (3-ій поверх)
Час проведення: 14 березня 2012 р., середа, 14.00

Запрошуються зацікавлені представники ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.