Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:06:54

Інвестиційний клімат в Україні та в Чернігівській області: яким його бачить бізнес

14.03.2012   14:00Агенцiя

Це питання оговорюватиметься під час прес-конференції, яка відбудеться завтра, у середу, 14 березня 2012 року о 14.00. З журналістами зустрінуться Сергій Глущенко - радник з правових питань проекту «Інвестиційний клімат в Україні» Міжнародної фінансової корпорації, Костянтин Іванов - президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, Олександр Капелюха – начальник управління регіонального розвитку головного управління економіки Чернігівської ОДА, а також бізнесмени та підприємці, які мають справу з інвестиціями.
Сергій Глущенко представить результати дослідження «Інвестиційний клімат в Україні: яким його бачить бізнес», що його проводила Міжнародна фінансова корпорація минулого року. Метою дослідження було оцінити вплив деяких регуляторних процедур на умови ведення бізнесу в Україні та на інвестиційний клімат країни взагалі. Дослідження МФК аналізує зміни, що відбулися за останні декілька років, у впровадженні дозвільної реформи, реформуванні системи державного контролю та системи технічного регулювання.
Костянтин Іванов розповість про те, що заважає бізнесу Чернігівщини отримувати інвестиції. Він розповість про досвід Чернігівської торгово-промислової палати в залученні іноземних інвестиції для великих,середніх та малих підприємств Чернігівської області. Окремо пан Іванов говоритиме про проблеми, з якими стикаються іноземні та вітчизняні інвестори, котрі мають бажання вкладати кошти в чернігівські підприємства.
Олександр Капелюха озвучить позицію влади щодо покращення інвестиційного клімату на Чернігівщині. Також він розповість про зусилля державних органів в залученні інвестицій та покращенні економічної ситуації в Чернігівській області.
Місце проведення прес-конференції: Чернігівська обласна рада, м. Чернігів, пр-т Миру, 43, конференц-зала (3-ій поверх)
Час проведення: 14 березня 2012 р., середа, 14.00

Запрошуються зацікавлені представники ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини