Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:29:18

"Індекс євроінтеграційного поступу: інструмент для виміру економічних реформ у регіонах України в контексті імплементації Угоди про Асоціацію з ЄС"

02.10.2015   12:00Агенцiя

2 жовтня о 12:00 в дискусійному клубі "Експертна думка", що за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 6а, відбудеться прес-конференція «Індекс євроінтеграційного поступу: інструмент для виміру економічних реформ у регіонах України в контексті імплементації Угоди про Асоціацію з ЄС».
Метою заходу є презентація та інформування про реалізацію проекту «Сприяння країн Вишеградської четвірки в оцінці економічних реформ регіонів України в умовах інтеграції до ЄС».
Організатором прес-конференції є Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Захід відбувається за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (Словаччина).

Під час заходу керівник проекту Борис Уваров презентує новий проект Поліського фонду «Сприяння країн Вишеградської четвірки в оцінці економічних реформ регіонів України в умовах інтеграції до ЄС», його мету та завдання.
Менеджер Поліського фонду Максим Корявець розповість про основні реалізовані та заплановані проектні заходи.
Експерт проекту Тетяна Зосименко презентує методологію дослідження, запланованого в рамках проекту, та пояснить принципи побудови нового для України інструменту оцінки економічних реформ на рівні областей України в контексті європейської інтеграції - Індексу євроінтеграційного поступу.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини