Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 18:37:59

Сорок п’ята сесія Чернігівської міської ради

28.11.2014   10:00Агенцiя

Пленарне засідання розпочнеться 28 листопада о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

На розгляд сесії вносяться питання:

Звіт міського голови Соколова О. В. про роботу виконавчих органів міської ради в 2014 році.
Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на   2014 – 2015 роки.
Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року "Про Регламент Чернігівської міської ради шостого скликання" (2 сесія 6 скликання).
Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року.
Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2014 року.
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року “Про міський бюджет на 2014 рік” (37 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (37 сесія, 39 сесія, 40 сесія, 42 сесія, 44 сесія 6 скликання).
Про Програму розвитку туристичної галузі і міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2015 – 2016 роки.
Про затвердження цільової Програми освітлення м. Чернігова на 2015 – 2017 роки.
Про затвердження Програми організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2015 – 2017 роки.
Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 9 місяців 2014 року.
Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Чернігів у нічний час.
Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова.
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова гуртожитків.
Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.
Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія, 22 сесія, 32 сесія 6 скликання).
Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова комп’ютерної техніки.
Про надання дозволів на розроблення проекту змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території міста та проектів Детальних планів територій.
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, городництва та надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади міста Чернігова.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.
Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним, фізичним особам та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільги зі сплати земельного податку у 2015 році.
Про депутатські запити.
Різне. 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини