Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:28:32

Брифінг Уповноваженого Президента України з прав дитини

16.05.2013   14:30Агенцiя

Поїздка Уповноваженого Президента України з прав дитини до Чернігівської області

16 травня Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко здійснить робочу поїздку до Чернігівської області.

В рамках перебування Уповноважений Глави держави зустрінеться з головою Чернігівської обласної державної адміністрації, проведе ряд нарад з питань захисту прав дитини в Козелецькому районі та м. Чернігові.

Ю.Павленко також відвідає обласний соціальний центр матері та дитини «Батьки й дитина разом», Чернігівську обласну дитячу лікарню, дошкільний навчальний заклад № 74 «Будинок добра і радості» та зустрінеться з переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та III етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України.

О 14:30 відбудеться брифінг Уповноваженого Президента України з прав дитини в приміщенні Чернігівської обласної дитячої лікарні (м. Чернігів, вул. Пирогова, 16).

За інформацією звертатись за тел.: (096) 298 12 34.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».