Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:44:37

Програма "Відкрий своє серце"

23.04.2013   09:00Агенцiя

22 - 23 квітня в Чернігові в  приміщенні обласного драматичного театру імені Т.Г.Шевченка  холдинг STADA CIS за підтримки Чернігівської міської ради почне соціальну програму «Відкрий своє серце». Мета програми - актуалізувати проблему серцево-судинних захворювань в Україні, підвищити інтерес населення до свого здоров'я, розвиваючи культуру систематичних медоглядів для раннього виявлення захворювань.

В рамках проекту  кваліфіковані лікарі-кардіологи кафедри кардіології та функціональної діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з 22 по 23 квітня будуть безкоштовно обстежувати всіх бажаючих за допомогою сучасного обладнання на спеціально обладнаному майданчику в приміщенні Драматичного Театру ім. Т. Шевченка за адресою проспект Миру, 23. На основі отриманих даних, жителі Чернігова зможуть отримати професійні консультації кардіологів, оцінку свого здоров'я та поради з профілактики ССЗ. Крім обстежень, жителів міста чекають розважально-освітні активності від холдингу STADA CIS. Проект покликаний привернути увагу населення України до проблеми кардіологічних захворювань і необхідності проведення регулярних обстежень, повноцінного лікування та профілактики. Органи місцевої влади Чернігова підтримують ініціативу проведення проекту такого формату і виступають на підтримку рішення проблеми ССЗ в регіоні.

Майданчик «Відкрий своє серце» для  всіх бажаючих буде працювати 22 квітня з 10.00 до 20.00 і 23 квітня з 9.00 до 17.00 у драматичному театрі ім. Т. Шевченка, проспект Миру, 23 (Красна площа).

Чернігів - перше місто туру «Відкрий своє серце» по трьох містах України. Далі соціальна програма переміститися  в Кіровоград (25-26 квітня) і Кривий Ріг (29-30 квітня).

Інформаційна  довідка:

УЗД серця (ультразвукове дослідження) - безопераційне дослідження роботи і будови серця за допомогою ультразвукових хвиль. Це самий нешкідливий і безпечний спосіб виявлення серцево-судинних захворювань. Його можна робити як дорослим, так і дітям. Ультразвукова діагностика серця під час проекту «Відкрий своє серце» буде проводиться на ультразвуковому сканері Mindray M7.

Навантажувальний ЕКГ  тест - поширений метод діагностики захворювань серця. Для цього використовується спеціальне обладнання, що нагадує звичайний велосипед - велоергометр. Цей тест дозволяє досліджувати серце при дозованих фізичних навантаженнях. Результати ЕКГ допоможуть кардіолога оцінити ритм і розміри серця, а також перевірити наявність захворювань. Навантажувальний ЕКГ тест буде проводитися на електрокардіографі SCHILLER CARDIOVIT CS-200с в комплекті з велоергометром SCHILLER ERGOSANA мод. ERG 911BP.

Організатори:

Холдинг STADA CIS - перший холдинг у складі міжнародного концерну STADA AG на території країн СНД і Балтії. STADA AG - міжнародна фармацевтична компанія, заснована в Німеччині і представлена в 37 країнах світу. В Україні портфель групи компаній STADA сфокусований на дженериках і брендових дженериках і охоплює більш ніж 100 найменувань ліків. Восени 2012 року компанія STADA в Україні відзначила свій ювілей - 10 років успішної роботи на місцевому фармацевтичному ринку.

Кафедра кардіології та функціональної діагностики Київської  медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика при МОЗ України - провідна з кардіології та функціональної діагностики в Україні. За роки існування НМАПО імені П. Л. Шупика стала передовим на Україні закладом післядипломної медичної освіти і потужним науковим центром. На 74 кафедрах академії працює майже 690 науково-педагогічних співробітників, а близько 40 учнів кафедри кардіології та функціональної діагностики очолюють сьогодні або керували в минулому різними підрозділами, відділами НДІ, кафедрами та кардіологічними відділеннями в Києві та регіонах.

Контакти для отримання додаткової інформації:

Евгенія Гаврилко, Координатор роботи зі ЗМІ проекту «Відкрий своє серце»

+38 067 914 06 91

e.havrylko@newsfront.com.ua 

 
 

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.